Valeant çalışanlarına ve adaylarına geniş fırsatlar sunar. Biz de şirketimizin başarısının çalışanların kişisel ve profesyonel hedeflerini elde etmeleri ile bütünleştiğine inanırız.

Girişimcilik ve Yerel Güç

Valeant'ın iş modeli yönetim ekibi ve tüm çalışanlara girişimcilik ve karar verme yetkinliklerini geliştirme fırsatı sunar.

Yetenekler için Fırsatlar

Valeant'ın büyüme ve risk alma stratejisi sayesinde yetenekler Valeant'ta daha fazla gelişme fırsatı bulur.

Büyüme Tutkusu

Büyüme tutkusu olan, aynı tutkuyu paylaşarak kendilerine ilham ve heyecan verici bir işyeri sunduğumuza inanan yetenekler arıyoruz.

YOL GÖSTERİCİ İLKELER

YOL GÖSTERİCİ İLKELER

Şirketimizin başarısının, kişisel ve profesyonel amaçlara ulaşılmasıyla doğru orantılı olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Biz, daima ilerlemeyi amaçlayan, çalışması heyecan verici bir şirketiz. Bausch and Lomb’un “insanların daha iyi görmelerine ve daha iyi yaşamalarına yardımcı oluyoruz” misyonu, Valeant’ın “insanların yaşamlarını sağlık ürünlerimizle iyileştiriyoruz” şeklinde ifade edilen amacını desteklemektedir ve bu, başarımız ve daha da büyümemiz açısından temel nitelikte olan beş yol gösterici ilkeyle desteklenmektedir. 

Kaliteli Sağlık Ürünlerimiz

Bausch and Lomb, kendisini bütün iş ortaklarımız, hastalar ve reçete düzenleyen sağlık görevlileri ile ilişkilerimizde, yüksek değerli, anlamlı ürünler ve hizmetler sunmaya adamaktadır. Güvenli ve etkin ürünler sunarken, aynı zamanda paydaşlarımıza değer kazandırmak, yaptığımız her işin merkezinde yer almaktadır.

Müşteri Odaklılık

Liderlik pozisyonlarından, organizasyonda yer alan diğer bütün pozisyonlara kadar, kendimizi ve davranışlarımızı, müşterilerimizin ve hastaların gözünden ölçeriz. Müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmayı ve ardından onlara kaliteli ürünler ve hizmetler sağlamayı amaçlıyoruz.

İnovasyon

İnovasyona olan sürekli odaklılık, her zaman işletme stratejimizin temelinde yer almaktadır; her zaman yeni iş yolları araştırırız; zamanında ve etkin, yaratıcı ve etik çözümleri tasarlamak, geliştirmek ve ileriye taşımak amacıyla, sürekli bir şekilde yeni fırsatlar ararız.

Verimlilik

Kendimizi işimize odaklamamız ve bütün faaliyetlerimizi bu şekilde gerçekleştirmemiz, Bausch and Lomb’un bütün organizasyon içerisinde verimliliği teşvik etmesine olanak sağlamaktadır; böylelikle, iyileştirmeler yaparak yüksek değerli ürün ve hizmetler sunabileceğimiz alanların tespit edilmesi sürecinde altına bakılmamış bir taş bile bırakmayız. Hızlı bir şekilde değişim gösteren piyasaya özel zorluklarla başa çıkarız ve kaliteden asla taviz vermeyiz.

Çalışan

Çalışanlarımız işe her gün, sağlık ürünlerimizle insanların hayatlarının iyileştirilmesine odaklanmış bir şekilde gelirler. Çalışanlarımız, kurumun başarısı için vazgeçilmezdirler. Başarıların takdir edilmesi, mükemmelliğin ödüllendirilmesi ve kendini geliştirme fırsatlarının oluşturulmasıyla, güçlü bir ekip kurmak ve kurduğumuz ekibi bünyemizde tutmak için çaba gösteriyoruz. Yüksek performans gösteren çalışanlar, gelecekteki başarılarımız için bir temel oluşturduklarından dolayı, kritik öneme sahiptirler.

KÜLTÜREL ÖĞELERİMİZ

KÜLTÜREL ÖĞELERİMİZ

  •          Hız en rekabetçi özelliğimizdir.
  •          Etik standartlarımızı her koşulda koruruz.
  •          Az kaynakla çok iş başarırız.
  •          Kararlarımızın sorumluluğunu üstleniriz.
  •          Şeffaflıkla bilgi paylaşırız.
  •          Ek sorumluluklarla yeteneklerimizi geliştiririz.
  •          Girişimci ruhla çalışır, risk alır, yeni yollar deneriz.

NASIL BİR DÜNYA? ÇALIŞAN GÖZÜNDEN

NASIL BİR DÜNYA? ÇALIŞAN GÖZÜNDEN

Seda, Ruhsatlandırma
“Her gün yepyeni bir şey deneyimlemek için daha doğru ve dinamik bir okulda olamazdım. Bana göre portföyü gitgide genişlerken gösterdiği istikrar, iş disiplini ve çalışkanlığı Bausch’un; cesareti, dinamikliği ve hakimiyeti de Lomb’un bir mirası. Bunları harmanlarken zevk ve keyifle evinizdeki gibi samimi bir ortamda çalışmak da cabası.“

Selma, Muhasebe
“Beni her geçen gün geliştirdiğine ve farklı alanlarda deneyim kazandırdığına inandığım için Bausch + Lomb”

Türker, Satış
“Bausch + Lomb ve oftalmoloji benim doğum yerim, ailem. Profesyonel iş hayatında amatör ruhla, tutkuyla, huzurla çalıştığım yuvam.”

Aydan, Farma İş Birimi
“İleride pazarlama kitaplarında örnek oluşturacak bir hikayesi olduğuna inanıyorum. Alışılagelmiş bir işleyişin dışında, herkesin yaptığının aksini yaparak oluşturulan bir başarının hikayesi. Sahip olduğu değerleri yaşatan, insiyatif vererek insanı geliştiren, farklı düşünmeye ve risk almaya teşvik eden, tüm bunları yaparken kalitesinden ödün vermeyen bir organizasyon.”

Esti, Ofis Yönetimi
“Ortak amaca koşan; genç, dinamik, enerjisini kaliteye dönüştüren uyumlu bir ekip olması, insanlara, topluma ve çevreye saygılı olması, başarılarımızı birlikte kutlamaktan keyif almamız ve kültürel çeşitliliğin her anlamda hissediliyor olması beni Bausch + Lomb’a bağlıyor” 

İrem, İnsan Kaynakları
"Stajyerlikten İnsan Kaynakları uzmanlığına giden kariyer yolumda her zaman ek sorumluluklar almama fırsat tanıyan şirket kültürü sayesinde gelişimime destek olduğu için Bausch+Lomb…"

YETKİNLİK MODELİMİZ

YETKİNLİK MODELİMİZ

BİZE KATILIN!

Açık pozisyonlarımızı görmek ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız