Bausch + Lomb çalışanlarına ve adaylarına geniş fırsatlar sunar. Biz de şirketimizin başarısının çalışanların kişisel ve profesyonel hedeflerini elde etmeleri ile bütünleştiğine inanırız.

Girişimcilik ve Yerel Güç

Bausch + Lomb'un iş modeli yönetim ekibi ve tüm çalışanlara girişimcilik ve karar verme yetkinliklerini geliştirme fırsatı sunar.

Yetenekler için Fırsatlar

Bausch + Lomb'un büyüme ve risk alma stratejisi sayesinde yetenekler Bausch + Lomb'da daha fazla gelişme fırsatı bulur.

Büyüme Tutkusu

Büyüme tutkusu olan, aynı tutkuyu paylaşarak kendilerine ilham ve heyecan verici bir işyeri sunduğumuza inanan yetenekler arıyoruz.

YOL GÖSTERİCİ İLKELER

YOL GÖSTERİCİ İLKELER

Şirketimizin başarısının, kişisel ve profesyonel amaçlara ulaşılmasıyla doğru orantılı olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Biz, daima ilerlemeyi amaçlayan, çalışması heyecan verici bir şirketiz. Bausch and Lomb’un “insanların daha iyi görmelerine ve daha iyi yaşamalarına yardımcı oluyoruz” misyonu, Bausch + Lomb'un “insanların yaşamlarını sağlık ürünlerimizle iyileştiriyoruz” şeklinde ifade edilen amacını desteklemektedir ve bu, başarımız ve daha da büyümemiz açısından temel nitelikte olan beş yol gösterici ilkeyle desteklenmektedir. 

Kaliteli Sağlık Ürünlerimiz

Bausch and Lomb, kendisini bütün iş ortaklarımız, hastalar ve reçete düzenleyen sağlık görevlileri ile ilişkilerimizde, yüksek değerli, anlamlı ürünler ve hizmetler sunmaya adamaktadır. Güvenli ve etkin ürünler sunarken, aynı zamanda paydaşlarımıza değer kazandırmak, yaptığımız her işin merkezinde yer almaktadır.

Müşteri Odaklılık

Liderlik pozisyonlarından, organizasyonda yer alan diğer bütün pozisyonlara kadar, kendimizi ve davranışlarımızı, müşterilerimizin ve hastaların gözünden ölçeriz. Müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmayı ve ardından onlara kaliteli ürünler ve hizmetler sağlamayı amaçlıyoruz.

İnovasyon

İnovasyona olan sürekli odaklılık, her zaman işletme stratejimizin temelinde yer almaktadır; her zaman yeni iş yolları araştırırız; zamanında ve etkin, yaratıcı ve etik çözümleri tasarlamak, geliştirmek ve ileriye taşımak amacıyla, sürekli bir şekilde yeni fırsatlar ararız.

Verimlilik

Kendimizi işimize odaklamamız ve bütün faaliyetlerimizi bu şekilde gerçekleştirmemiz, Bausch and Lomb’un bütün organizasyon içerisinde verimliliği teşvik etmesine olanak sağlamaktadır; böylelikle, iyileştirmeler yaparak yüksek değerli ürün ve hizmetler sunabileceğimiz alanların tespit edilmesi sürecinde altına bakılmamış bir taş bile bırakmayız. Hızlı bir şekilde değişim gösteren piyasaya özel zorluklarla başa çıkarız ve kaliteden asla taviz vermeyiz.

Çalışan

Çalışanlarımız işe her gün, sağlık ürünlerimizle insanların hayatlarının iyileştirilmesine odaklanmış bir şekilde gelirler. Çalışanlarımız, kurumun başarısı için vazgeçilmezdirler. Başarıların takdir edilmesi, mükemmelliğin ödüllendirilmesi ve kendini geliştirme fırsatlarının oluşturulmasıyla, güçlü bir ekip kurmak ve kurduğumuz ekibi bünyemizde tutmak için çaba gösteriyoruz. Yüksek performans gösteren çalışanlar, gelecekteki başarılarımız için bir temel oluşturduklarından dolayı, kritik öneme sahiptirler.

KÜLTÜREL ÖĞELERİMİZ

KÜLTÜREL ÖĞELERİMİZ

  • Sorumluluk : Kişisel sorumluluğumuzun farkında olarak sonuca ulaşmaya ve çözüm bulmaya odaklanırız. Sözlerimizi yerine getirmek için elimizden geleni yapar, yaptığımız işlerin sonuçları konusunda sorumluluk almaktan çekinmeyiz.

  • Çeviklik : Şirket içi ve şirket dışı oluşabilecek çevresel değişiklikler karşısında, vizyonumuzu ve ivmemizi kaybetmeden, bu değişikliklere hızla adapte oluruz.

  • Cesaret : Kararlı bir şekilde hareket ederiz, geleceğimiz için cesurca düşünmeye, hayal etmeye ve yeni olasılıklar peşinde koşmaya hazırız. Doğru olanı destekleriz ve başkalarını da bu konuda yüreklendiririz.

  • Dürüstlük : En yüksek profesyonel davranış standartlarıyla çalışırız. Tüm iç ve dış ilişkilerimizde şeffaf, dürüsüt, etik ve adiliz. İnsanlar sözümüze bağlı kalmamıza güvenirler.

  • Takım Çalışması : Açık ve dürüst iletişim yoluyla ortak hedeflere ulaşırız. Birbirimizi önemseriz ve birbirimizin çabalarını destekleriz.

  • Sonuç Odaklılık : Gerekli iş sonuçlarına ulaşmak için çözümler üretiriz. Teslim tarihlerine uygun davranırız. Kalite, verimlilik ve performans standartlarına uyarız.

BİZE KATILIN!

Açık pozisyonlarımızı görmek ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız
   TrustArc